hurda kumaş alanlar alım satımı

Hurda Kumaş Alanlar | 05352443908 | Hurda Kumaş Alım Satımı

Hurda Kumaş Alanlar | 05352443908 | Hurda Kumaş Alım Satımı

Hurda kumaş alanlar; geri dönüştürülebilecek türdeki bütün kumaşları değerinde bir fiyattan satın alarak tekstil sektörüne ve ülke ekonomisine katkı sağlar. Defolu, hasara uğramış, yırtık, hatalı kesim, ikinci el bütün kumaşlar bu alana dâhildir.

Sizin de elinizde çeşitli hurda kumaşlar varsa ve bunları satarak gereksiz yükten kurtulmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken kazanç sağlayabilir, kumaşlar için yaptığınız harcamanın bir kısmını çıkarmış olursunuz.

Hurda Kumaş Alanlar Nedir Nerede Olur?

Tekstil sektörü her geçen gün gelişmeye devam ederken bu durum atık miktarını da artırıyor. Neyse ki artık kumaşlar çöpe gitmek zorunda değil!

Hurda top kumaş alımı sayesinde bunlar işletmelerden temin edilerek geri dönüşüme gönderiliyor. Kumaşların yarım kalmış veya kullanılmayan kısımlarına ‘hurda kumaş’ adı veriliyor.

Fakat bunların ‘hurda’ olarak nitelendirilmesi, hiçbir işe yaramadığı ve tamamen çöp olduğu şeklinde bir algı oluşturmamalı. Çünkü hurda kumaşçılar sayesinde bu malzemelerin geri dönüşüme kazandırılması mümkün hâle geliyor.

Böylece ellerindeki kumaşları değerlendiren firmalar kazanç sağlıyor, kumaşlar çöpe atılmaktan korunuyor ve doğanın korunmasına katkıda bulunuluyor. Tekstil sektöründeki üretim ve imalat faaliyetlerinin devamlılığı geri dönüşüm faaliyetlerine bağlı olduğundan, hurda kumaş alımı büyük önem taşıyor.

hurda kumaş alanlar alım satımı
hurda kumaş alanlar alım satımı

Parti Malı Hurda Kumaş?

Bunlar; tekstil fabrikalarında, konfeksiyon atölyelerinde ve benzeri işletmelerdeki üretimlerden arta kalan kumaşları ifade ediyor. Her türlü desen, renk, kalite ve yapıda hurda kumaş bulabilmek mümkün.

Parti kumaşlar, spot kumaşlar, ipek-pamuk-polyester kumaşlar… Bu yelpaze alabildiğine genişletilebilir.

Daha az maliyet ile daha fazla üretim yapılmasına imkân tanıyan hurda kumaşlar, tekstil sektörünün bel kemiğini oluşturuyor.

Ayrıca bu kumaşlardan silgi bezi bezi üretiminde de yararlanılabiliyor. Silgi bezleri çoğunlukla fabrika makinelerini temizlemek için kullanılıyor. Bunlar genellikle penye bezi artıklarından imâl ediliyor.

Lekesiz veya lekeli, hasarsız veya hasarlı farklı kumaş çeşitleri hurda kumaş alanlar tarafından değerlendirilebiliyor. Ekstra üretim ve tekstil sektöründeki geri dönüşüm işlemleri için bu kumaşlar kritik önem arz ediyor.

Siz de hurda top kumaş alımı yapan yerler içinde tercihinizi bizden yana kullanıp kumaşlarınızı en iyi fiyat garantisiyle satabilirsiniz.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button