ihracat fazlası kumaş alan, alanlar alan yerler, alım satımı

İhracat Fazlası Kumaş Alan 05352443908

İhracat Fazlası Kumaş Alım Ve Satımı?

İhracat fazlası kumaş alan sayesinde firmalar, stoklarında kalmış olan ve kendileri için yük oluşturan fazla kumaşları ellerinden çıkarır. Seri sonu, ihraç fazlası, imalat artığı kumaşlar bu firmalar tarafından değerlendirilir.

Siz de ihraç fazlası kumaş alımı için firmamıza başvurabilir, elinizde biriken kumaşları değerinde güzel bir fiyata satarak kazançlı çıkmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

ihracat fazlası kumaş alan, alanlar alan yerler, alım satımı
ihracat fazlası kumaş alan, alanlar alan yerler, alım satımı

İhracat Fazlası Kumaş Alan Yerler?

Bu tür firmalar öncelikle sizden kumaşlarınızla ilgili detaylı bilgi edinir. Daha sonra kumaşlarınızın teslim alınabilmesi için ortaklaşa bir tarih kararlaştırılır ve adresinizi bildirmeniz istenir.

İhracat fazlası kumaş alan firmalar adresinize gelerek kumaşları şirket araçlarıyla teslim alır ve ödemeniz derhal nakit olarak gerçekleşir.

Her türlü kumaşın ihracat fazlası olarak alınması, satılması mümkündür. Bunlardan bazılarını şu şekilde ifade edebiliriz:

  • Kot kumaş
  • Pantolonluk kumaş
  • Keten kumaş
  • Polyester kumaş
  • Şalvarlık kumaş
  • Yün kumaş
  • Akrilik

Özetle ihracat fazlası kumaş alan firmalar her türlü; doğal, karma, örme, dokuma, hurda, ve sentetik kumaşın alımını gerçekleştirir.

Parti Malı İhracat Fazlası Kumaş

Bu, ellerinde fazla kumaş kalan firmalar için oldukça önemli bir hizmettir. Firmalar bu sayede biriken kumaş yığınlarından kurtulur, işe yaramayacak durumdaki kumaşları çöpe atmayıp değerlendirmiş olur.

Peki ihracat fazlası kumaş alanlar bu kumaşları ne yapar? Onlar da başka işletmelere (örneğin terzilere yahut pazarcılara) satar. Kumaş almak için yeterince bütçesi olmayan küçük çaplı yeni işletmeler de bu firmalardan kumaş temin ederler.

Ayrıca ihracat-stok fazlası kumaş alanlar geri dönüşüm faaliyetlerine de katkıda bulunurlar. Zira tekstil sektöründe gerçekleşen üretim faaliyetlerin sürekliliği geri dönüşüm ile mümkündür.

İşte ihracat fazlası kumaş alımının avantajları bu gibi noktalarda kendini gösterir. Hem fazla kumaşlarını ne yapacağını bilemeyen firmalar, hem ekonomik kumaş arayanlar bu sayede çözüme kavuşur.

Siz de ihracat fazlası kumaş alım satımı için bizi tercih ederek aradığınız nitelikli hizmete kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Hurda, parti, tek veya top kumaşlarınızı ya da bunun dışındaki kumaş türlerinizi bize satarak gelir sağlayabilirsiniz. Fiyat ve detaylar ile ilgili bilgi için bizilme iletişime geçebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Sentetik ve doğal kumaş çeşitleri firmamızın ürün yelpazesinde kendine yer bulur.  İstanbul kumaş alanlar Öte yandan firmamız yalnızca İstanbul kumaşçı olarak hizmet vermekle yetinmez. Ayrıca işletmelere kumaş desteği sağlar. Bütçesi kısıtlı olan işletmeler firmamızdan uygun fiyata kumaş temin ederek üretimini kesintisiz bir şekilde sürdürebilir. […]

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button