jarse kumaş alanlar, jarse kumaş alımı, kumaş alan yerler, parti kumaş,

Jarse Kumaş Alımı 05352443908

Parti Malı Jarse Kumaş Fiyatları?

Jarse Kumaş Alımı Günümüzde en çok kullanılan kumaşlar arasında jarse kumaş başta gelmektedir. 1700’lü yıllarda Fransa’da ilk kez kullanıma başlanmıştır. Adını Jarsey adasından alan kumaş yazlık ve mevsimlik giyim ürünlerinde kullanılmaktadır. Yazlık kullanımı ile bilinse de jarse kumaş alanlar pamuk ve yün ile birleştirerek kışlık ürünler de elde edebilmektedirler. Esneklik sağlayan kumaş etek, pantolon ve çeşitli spor ürünlerinde de kullanılmaktadır. Ülkemiz jarse kumaşı ithal ettiği için fiyat olarak uygun sınıfta diyemeyiz. Metre başına çeşitlilik göstermektedir. Farklı renklerle karşımıza çıkmaktadır. Diğer kumaşlar gibi düz ve tekdüze renk değildir. Suya dayanıklı olmasıyla beraber tercih sebebidir.

jarse kumaş alanlar, jarse kumaş alımı, kumaş alan yerler, parti kumaş,
jarse kumaş alanlar, jarse kumaş alımı, kumaş alan yerler, parti kumaş,

Jarse Kumaş Alımı Yapan Yerler?

 Dayanıklı ve sağlam bir kumaştır. Kısa sürede yırtılma ve deforme olma gibi bir durumu yoktur. Ömrü oldukça uzundur

Renk seçeneği açısından oldukça çeşitlidir. Desenli olarak da üretilebilmektedir.

Suya dayanıklı olduğu için su ile teması sırasında çekme gerçekleştirmez. Jarse kumaş alımı tam bedenine göre uyumluluk sağlayabilir.

Esnek olan jarse kumaşların içerisinde likra bulunmaktadır.

Sadece giyimde değil aksesuar ürünlerinde de karşımıza çıkmaktadır. Kumaş tek başına kullandığında terletmez.

Antialerjik özelliği bulunduğundan hassas ciltler içinde uygundur. Jarse kumaş alımı satım yapılırken bebekler için ürünler içinde satışı yapılmaktadır.

Jarse kumaş birçok kumaşla birleştirilebilir. Deri üzerine de yapıştırıla bilinmektedir.

Zeytinburnu Jarse Kumaş Alım Satımı Ve Özellikleri ?

İlk defa jarse kumaş kullanılacak ise dikimi size biraz zor gelebilir. İplikler iç içe geçerek oluşturulmaktadır. Normalde esnek yapısı dahada esneklik istenirse elastan ile birleştirilerek streç hale getirilebilmektedir. Jarse kumaş alanlar kumaş kırışmadığı için ütüye ihtiyaç duymazlar. Günlük kıyafetlerde kullanılma nedeni kumaşın hava alabildiğinden terletmemesidir.

Elde değil makinede dikilen bir kumaştır. Suya dayanıklıdır. Jarse kumaş çamaşır makinesinde ile 30 derecede yıkanabilmektedir. Abiye kıyafetlerde yıkama yapılacak ise kuru temizleme uygun görülür. Jarse kumaş alım satım yapılırken hangi ürün üzerine yönelecek isek ona göre seçim yapmalıyız. Çok çeşidi, rengi ve deseni bulunan bir kumaştır. Hazır giyimin vazgeçilmezleri arasındadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button