kilo ile kumaş alanlar, satanlar, parti stok kumaş, spot kumaş, zeytinburnu

Kilo İle Kumaş Alanlar | 05352443908

Kilo İle Toptan Kumaş

Kilo ile kumaş alanlar kumaşların ağırlıklarına göre alım satım fiyatlandırma yapar. Bundan dolayı kumaş uzunlukları ve diğer özellikleri ikinci planda kalır. Zira kilo ile kumaş alanlar konusunda esas olan, kumaşların toplam ne kadar ağırlığa sahip olduğudur.

Elinizde birçok farklı kumaş türü varsa, hepsinin en-boy ölçüsünü almanız çok uğraştırıcı olabilir. Kilo ile kumaş alımı yapan yerler kumaşları uzunluğuna ve genişliğine göre değerlendirmekten ziyade, total ağırlığını göz önüne alır. Bu kapsamda kumaşlar hassas teraziyle tartılır ve kaç kilo geldiği hesaplanarak o yönde bir fiyat çıkarılır.

kilo ile kumaş alanlar, satanlar, parti stok kumaş, spot kumaş, zeytinburnu
kilo ile kumaş alanlar, satanlar, parti stok kumaş, spot kumaş, zeytinburnu

Kilo İle Kumaş Alanlar

Evet, bu tür firmalar farklı pek çok kumaş türünü kabul eder. Meselâ; penye olsun, keten veya kadife olsun her türlü kumaş çeşidi kilo ile kumaş alanlar için uygundur.

Bu durum firmamız için de geçerlidir. Dokusu, lif içeriği, malzemesi ve iplik sayısı gibi detaylarıyla birbirinden ayrılan kumaş modelleri kilo ile satın alınır.

Size yük olan kumaş fazlalığınızdan kolay bir şekilde kurtulmak istiyorsanız kilo ile kumaş alan firmalar arasında bizi tercih edebilirsiniz.

Kilo İle Kumaş Alım Satımı Nasıl Yapılır?

Bu işlem son derece basittir ve sizin için herhangi bir zorluğu olmayacaktır. Çünkü firmamız, evinizin veya işletmenizin adresini alarak sizi yerinizde ziyaret eder, kumaşlarınızı oradan teslim alır. Yani kumaşları kolilere doldurma, nakliye-kargo ve benzeri süreçlerle uğraşmanıza hiç gerek yoktur.

Kilo ile kumaş alımı işte bu kadar kolay! ‘Elimde kalan fazla kumaşlardan kurtulmak istiyorum.’ Diyorsanız bunları değerinde iyi bir fiyattan satmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız size en hızlı ve güvenli şekilde, en yüksek fiyat teklifiyle yardımcı olmak için hazır! Kumaşlarınızı teslim aldıktan sonra ödemeniz pazarlık veya gecikme olmaksızın ânında tarafınıza nakit olarak gerçekleştirilecektir.

Firmamızın kumaşlarınıza değerinden daha düşük bir fiyat teklif etmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Kilogram bazında kumaş alımı yaparak işletmelerin yükünü hafifleten firmamız, size de gereken desteği sağlamaya hazırdır.

Evinizin veya iş yerinizi bir bölümünü gereksiz meşgul eden, işinize yaramayacak kumaşlardan hemen kurtulmak için bize başvurabilirsiniz. Kumaşlarınızın ağırlık bilgisi doğrultusunda en iyi fiyat teklifini bizden alabilirsin

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button