kumaş alan firmalar, istanbul kumaş alım satımı, kumaş alan yerler, alımı,satanlar fiyatları

Kumaş Alan Firmalar

Kumaş Alan Firmalar Nedir?

Kumaş Alan Firmalar genelde stok fazlası kumaşları serisi bitmiş tekleme kumaşların satışına verilen addır. Fabrikaların kullanmadığı adet fazlası top kumaşların piyasaya geri kazandırılmasında öncülük yapmaktadır. Fiyat bakımından cazip olup her kullanıcı ve imalatçı tarafından çokça tercih sebebidir.

Firmalar yenilikçi ve gelişen tekstil sektörüne yön verebilmek adına ellerindeki ürünleri satışa çıkarırlar. Satın alınan kumaşlar parti kumaş adı verilen İstanbul’un belli bölgelerinde müşterilere hizmet vermektedir.

Kumaş Alan Firmalar Ve Fiyatları Nedir?

kumaş alan firmalar, istanbul kumaş alım satımı, kumaş alan yerler, alımı,satanlar fiyatları
İstanbul kumaş alım satımı, kumaş alan yerler, alımı, satanlar fiyatları

Kumaş alanlar genellikle direkt olarak bizim gibi ana firmalara getiriyor. Eğer herhangi bir aracı şirket ya da şahıslarla çalıştığınızı düşünüyorsanız direkt olarak bizimle iletişime geçebilir, sizin için en yüksek fiyatlardan kumaş satım işlemi yapabilirsiniz.

Özellikle son dönemlerde en düşük fiyatlardan kumaş alımı yapan firmalar bizimle iletişime geçerek bize de yüksek fiyatlardan satmaya çalıştıklarını tespit ediyoruz. Bu durumun bizim için bir artısı eksisi olmadığı gibi sadece sizin cebinize girecek olan ücretlerde bir düşüş yaşanmaktadır.

Bu durumu engelleyebilmenin en doğru yolu ise kumaş alan firmalar yerine direkt olarak bizim gibi ana firmalar ile iletişime geçmek olacaktır.

Satın Alınan Kumaşlar Nerede Satılır Ve Neler Yapılamaktadır?

Kumaş alan firmaları bilemiyoruz ancak biz direkt olarak işleme alıyor ve geri dönüşüme sokuyoruz. Bu sayede sizden satın almış olduğumuz tüm kumaş parçalarını geri dönüşüm sayesinde tekstil dünyasına tekrar sokuyoruz. İnsanlar da bu sayede en uygun fiyatlardan giyim perakende dünyasından satın alım yapıyorlar.

kumaş alan firmalar, istanbul kumaş alım satımı, kumaş alan yerler, alımı,satanlar fiyatları
kumaş alan firmalar, İstanbul kumaş alım satımı, kumaş alan yerler, alımı, satanlar fiyatları

Bunun en temel sebebi ise bizim gibi ana firmaların varlığıdır. Bizim gibi kumaş alan firmalar sayesinde geri dönüşüme sokulan kumaş, neredeyse sıfırdan üretilen kumaş sayısını geçmiş durumdadır. Eğer sizin de elinizde ya da şirketinizde fazlalık olarak duran parça kumaş var ise hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Parti Malı kumaş sektöründe lider firma

 

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Call Now Button